.

כך תוכל לקנות בית להשקעה בפילדלפיה כאשר מומחי נדל"ן צופים עליית מחירים מטאורית בעשור הקרוב

מדוע יותר ויותר ישראלים רוכשים נכסים בפילדלפיה?

על פי ידיעה שפורסמה בגלובס: משקיע שרכש את ביתו בשכונת סוהו שבניו יורק ב-2003 תמורת חצי מיליון דולר, מכר אותו כעבור 11 שנים תמורת 20.89 מיליון דולר. מומחי נדל"ן לא שוללים שידיעות נוספות כאלו יפורסמו גם בעוד 10 שנים. במילים אחרות: העלייה המטאורית בשווי הנכסים במנהטן, היא ריאלית גם עבור הנכסים בפילדלפיה. השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא מי ישכיל לנצל את ההזדמנות ההיסטורית הזאת?

אז מי משכיל לנצל את ההזדמנות הנדל"ן הזו? ניחשתם נכון. הישראלים!

בשנים האחרונות בוחרים משקיעים מכל העולם, ביניהם לא מעט ישראלים, למצוא הזדמנויות נדל"ן דווקא בפילדלפיה. המחיר מתאים לכל כיס, אחוז התשואה שגבוה פי 3 מאחוזי התשואה הממוצעים להשקעה בנדל"ן בישראל, החברות הישראליות המלוות את הרוכש יד ביד החל משלב איתור הנכס ועד השכרתו – הופכות את רכישת הנכסים בפילדלפיה לעסקה משתלמת וקלה במיוחד.

במילים אחרות, לא צריך להיות מומחה נדל"ן בשביל ליהנות מהיתרונות שבהחזקת נכס מניב בעיר החמישית בגודלה בארה"ב השוכנת כשעה מוושינגטון וניו - יורק באזור יציב.מעבר לכך עיר שמראה תחזיות צמיחה מרשימות והגירה חיובית בשנים האחרונות.

זה היה פריז בשנות ה-80, לונדון בשנות ה-90, ניו יורק בעשור הקודם. העשור הזה שייך לפילדלפיה.

מה הופך את פילדלפיה להשקעה אטרקטיבית?

ביקוש:

שוק הנדל"ן למגורים בפילדלפיה משקף את השינויים המשמעותיים שעוברים על העיר בשנים האחרונות: ההגירה החיובית לעיר ונטיית המקומיים להעדיף השכרה על רכישה של בתים. "האמריקאים בכלל, ותושבי העיר בפרט נוטים לשכור בתים יותר מאשר לקנותן. "מסביר שרון קורדובה מנכל ובעלי קורדובה גרופ" עם ביקוש כה גבוה לבתים בשכירות, בעלי הנכסים יכולים לדרוש דמי שכירות גבוהים למדי". במילים אחרות: אין כמעט תרחיש בו בית נשאר ללא שוכרים אפילו לא ליום אחד.

לשרון קורדובה מחברת קורדובה גרופ יש דרך נוספת למיקסום פוטנציאל התשואה מרכישת נכס בפילדלפיה: "לפני שרוכשים נכס בפילדלפיה חשוב מאוד לזהות את הפוטנציאל הגלום בו, כלומר את האפשרויות להשבחת הנכס. נכסים רבים בפילדלפיה ניתנים לשדרוג על ידי ביצוע שיפוץ מלא וכך להנות ממחיר אטרקטיבי כבר בשלב הקנייה.

 

פוטנציאל תשואה:

מומחי נדל"ן רבים צופים שפילדלפיה תצמצם את פערי המחירים האופייניים לנדל"ן בעיר, ביחס למחירי הנדל"ן ביתר הערים המובילות את ארה"ב. "פילדלפיה מתקדמת לקראת 10 שנים של עליות במחירי הנדל"ן", אומר שרון קורדובה. "מי שיקנה עכשיו – ייהנה מחלון ההזדמנות לפני שהוא ייסגר. המצב בפילדלפיה – גם מבחינת קצב ההגירה אליה והאופי של תושביה – מזכיר מאד את תמונת המצב של מנהטן בשנות ה-80 וה-90. כולם יודעים שמי שרכש בתקופה ההיא דירות במנהטן ובעשור האחרון בברוקלין הרוויח המון כסף. בלי שום ספק, כך יקרה גם בפילדלפיה".

שכר דירה חודשי של 14,500 ש"ח כאשר בישראל מכניסים 4,000 ש"ח מדירה להשקעה. סכום הכסף של דירה 4 חדרים בישראל מאפשרת לנו לקנות כמה נכסים בפילדלפיה ולהוסיף משכורת שלישית הביתה. 

חברות ניהול מנוסות שדואגות לתשלום שכר דירה מהיום הראשון

האפשרות לרכישת נכס נדל"ני בפילדלפיה בליווי חברות ישראליות מעניק יתרון משמעותי המאפשר גם למי שאין ידע בתחום – לבחור נכון ולהשקיע בתבונה. תמצאו בארץ חברות המחזיקות משרדים גם בישראל וגם בפילדלפיה, שמרכזות תחת מטריה אחת את כל השירותים להם זקוק הרוכש הפוטנציאלי ולא פחות חשוב: מקשרות אתכם לחברת ניהול שדואגת לשכר דירה חודש בחודשו מהיום הראשון. מה הם אותם שירותים שהרוכש מקבל? זה מתחיל באיתור הנכס/בחירת נכס מנכסים בבעלות החברה, ניהול הפרוצדורות הבירוקרטיות, שיפוץ , עיצוב הפנים, ונמשך כל הדרך עד ניהול הנכסים והשכרתם.

יכולת נזילות מלאה ודירה בטאבו

יש שני חוקים לא כתובים בהשקעות נדל"ן:

1. לרכוש נכס שרשום בטאבו על שמך; ההיגיון: ברגע שבית רשום על שם הקונה בטאבו, זאת בטוחה לקרן וניתן להסיק שמדובר בעסקה רצינית ומקצועית ולא בהבטחה על הנייר בלבד.

2.יכולת נזילות מלאה; המשמעות של יכולת נזילות מלאה היא שהקונה יכול למכור את הנכס בכל שלב ושלב ולקבל את הכסף חזרה. המשמעות: אפס סיכונים.

הזדמנות היסטורית שלא תימשך לעד

מחירי הבתים בפילדלפיה כיום הם נמוכים בין 80 -100 אלף דולר – אבל הם לא יישארו נמוכים עוד זמן רב. מובילי ומנהיגי הדעה בעיר שמו להם למטרה להאדיר את פילדלפיה, ולהפוך אותה ללב הפועם של פנסילבניה. בנוסף, הבנייה המואצת של האזורים השונים בעיר, צפויה להזניק את המחירים, מה שיקשה בעתיד למצוא "מציאות" נדל"ן בעיר ויגדיל בעשרות אחוזים את שווי הנכסים של מי שרוכש היום.

לסיכום, אם יש לכם כסף פנוי ואתם רוצים שהוא יעבוד עבורכם, אל "תשכיבו אותו לישון בבנק" אומר קורדובה, "כאשר ניתן היום – באופן זהיר וסולידי – להרוויח תשואות יפות ויציבות מקניית נדל"ן להשקעה בבירת ארה"ב לשעבר – פילדלפיה".

מעוניינים לקבל פרטים על רכישת בית בפילדלפיה? השאירו פרטים:

לפרטים נוספים עקבו אחרינו בפייסבוק, או צרו קשר:
052-7294443 | kordov.group@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.